Gabafi – biuro rachunkowe
Świeradowska 44b
02-662 Warszawa

Doradztwo

Biuro rachunkowe Gabafi udziela porad prawnych w formie ustnej, pisemnej i elektronicznej we wszystkich przedmiotach działalności. Doradztwo opieramy na solidnych podstawach merytorycznych i formalnych. Potwierdzają je zarówno licencje zawodowe naszych pracowników, jak też blisko 100 kontroli i spraw podatkowych, które zostały rozstrzygnięte na korzyść naszych klientów, dzięki doradztwu biura Gabafi.

Stale współpracujemy także z krajowymi izbami księgowych oraz doradców podatkowych. Śledzimy orzecznictwo, stale uczestniczymy w szkoleniach, poszerzamy zakres wiedzy. W każdej sprawie bierzemy stronę naszych klientów, proponując rozwiązania najbardziej korzystne spośród tych zgodnych z prawem. Tak jak obsługa księgowa jest podstawą naszej działalności, tak doradztwo stało się wizytówką, dzięki której urzędnicy kontroli skarbowych wiedzą, że łatwo nie będzie.

Przychodząc z problemem do nas, mogą Państwo liczyć na rzetelne doradztwo w zakresie

Nie zostawiamy swoich klientów bez pomocy także w wypadku kontroli lub postępowania administracyjnego, na każdym ich etapie służąc naszą wiedzą.

© GaBaFi.pl 2019 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.
facebook