Gabafi – biuro rachunkowe
Świeradowska 44b
02-662 Warszawa

Obsługa kadrowo płacowa

Prowadzimy sprawy pracownicze naszych klientów, dbając zarówno o przestrzeganie przepisów prawa jak i dobrze pojęty interes pracodawcy. Obsługa kadrowo – płacowa wiąże się w równym stopniu z prawem pracy, którego z pewnością chcemy przestrzegać, jak i daninami państwowymi określanymi jako składki ZUS.

Obsługa kadrowo-płacowa to dla nas przede wszystkim konieczność drobiazgowego wyliczania składek i pilnowania terminów ich zapłaty. Jeśli możliwy jest wybór spośród dwóch legalnych rozwiązań respektujących interes pracownika i pracodawcy, to zawsze proponujemy rozwiązanie, które wiąże się z niższymi kosztami.

Zlecenie nam obsługi kadro – płacowej, obejmuje usługi:

Wspieramy też osoby samozatrudnione, oraz takie, które osiągają przychody z kilku źródeł. Większość naszych klientów decyduje się powierzyć nam obsługę kadrowo-płacową wraz ze sprawami podatkowymi. W ten sposób mamy pieczę nad wszystkimi najważniejszymi sprawami, a nasze usługi są tańsze niż gdybyśmy wykonywali je oddzielnie.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wysokim kompetencjom zespołu jesteśmy również gotowi pomóc w rozwiązaniu skomplikowanych kwestii prawnych w zakresie obsługi kadrowo – płacowej.

© GaBaFi.pl 2019 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.
facebook