Gabafi – biuro rachunkowe
Świeradowska 44b
02-662 Warszawa

Usługi księgowe

Świadczymy szeroko pojęte usługi księgowe i rachunkowe. Swoją księgowość powierzyło nam ponad 100 przedsiębiorstw z różnych branż, a także duże organizacje i instytucje, jak choćby Niepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej.

Traktujemy usługi księgowe jako zadanie najwyższej wagi, wymagające stałej czujności i nieustannego podnoszenia kompetencji. Dbamy o każdy dokument, przypominamy o terminach, proponujemy najbardziej korzystne finansowo rozwiązania i zawczasu przygotowujemy naszych klientów na nowelizacje przepisów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dla przedsiębiorcy prowadzącego własną firmę, księgowość jest raczej przykrym obowiązkiem. Dlatego bierzemy go na siebie, a samym zainteresowanym chętnie wyjaśniamy mechanizmy księgowe i podatkowe.

W zakres usług księgowych wliczamy:

Usługi księgowe biura Gabafi obejmują także rozliczenia transakcji międzynarodowych, wewnątrzwspólnotowego nabycia oraz przekształceń w ramach grupy kapitałowej. Prowadząc księgowość przedsiębiorstwa dbamy także o to by jego właściciel zapłacił tylko te podatki, które są wymagane przez prawo i nic ponadto.

© GaBaFi.pl 2019 Realizacja: Damtox
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Akceptuję polityka cookies.
facebook